Un forum dedicat trupei Boyfriend
 
AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Teen Top.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: Teen Top.   Dum Sept 25, 2011 4:40 am

Teen Top este o formatie sud koreana formata din 6 membrii.


Membrii:

1.C.A.P

Real Name : Bang MinSoo
Birthday : 04.11.1992
Position: Main Rapper, Leader
Hobby : Design, drawing and exercise
Specialty : Making lyrics and rap.

2.Chunji

Real Name : Lee ChanHee
Birthday : 05.10.1993
Position:Lead Vocalist
Hobby : Puzzle, Reading
Specialty : Imitating Someone, or Something

3.L.Joe

Real Name : Lee ByungHun
Birthday : 23.11.1993
Position: Lead Rapper
Hobby : Acting
Specialty : Piano, Music composition, English

4.Niel

Real Name : Ahn Daniel
Birthday : 16.08.1994
Position:Main Vocalist
Hobby : Music appreciation
Specialty : Soccer

5.Ricky

Real Name : Yoo ChangHyun
Birthday : 27.02.1995
Position:Lead Dancer, Sub-Vocalist
Hobby : Movies Appreciation, Piano
Specialty : Actin

6.Changjo

Real Name : Choi JongHyun
Birthday : 16.11.1995
Position:Main Dancer, Sub-Vocalist,Maknae
Hobby : Choreography composition, Music appreciation
Specialty : Self Defense
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: Teen Top.   Dum Sept 25, 2011 8:44 am

C.A.P oppaaaaaaa:X:X saranghaeeee

_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Iulia
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 2534
Data de inscriere : 02/08/2011
Varsta : 22
Localizare : Rm.Valcea

MesajSubiect: Re: Teen Top.   Lun Sept 26, 2011 3:28 am

Toti membri sunt frumosi:x dar mie imi place de Chunji
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: Re: Teen Top.   Lun Sept 26, 2011 5:44 am

Iuliaaaa iti place de Chunjinel?^_^
Si mie!!! Il ador<#33
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
kiky00joker
Maknae
Maknae
avatar

Mesaje : 133
Data de inscriere : 23/10/2011
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Teen Top.   Dum Oct 23, 2011 4:34 am

L.Joe si C.A.P arata asa bine :X
Si inca nu pot sa cred ca Niel-oppa e mai mare ca mine cu o zi...doar unaXDDD
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: Teen Top.   Lun Oct 24, 2011 8:24 am

Defapt tu esti mai mare decat el cu un an:)) . In Corea se pune un an in plus atat cat a stat in burtica:)

_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
kiky00joker
Maknae
Maknae
avatar

Mesaje : 133
Data de inscriere : 23/10/2011
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Teen Top.   Lun Oct 24, 2011 9:12 am

Mai mare?...pai amandoi suntem nascuti in august 1994...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: Teen Top.   Lun Oct 24, 2011 9:19 am

Stiam ca la ei se mai pune un an in plus Smile)

_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
kiky00joker
Maknae
Maknae
avatar

Mesaje : 133
Data de inscriere : 23/10/2011
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Teen Top.   Lun Oct 24, 2011 9:39 am

N-am sa inteleg niciodata cum numara ei XDD...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: Teen Top.   Lun Oct 24, 2011 9:41 am

Nici eu Smile)Smile) stiu doar ca ei pun un an in plus

_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
kiky00joker
Maknae
Maknae
avatar

Mesaje : 133
Data de inscriere : 23/10/2011
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Teen Top.   Lun Oct 24, 2011 10:09 am

Uneori pun si 2... dar asta e un detaliu care deja numai are rost
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: Teen Top.   Lun Oct 24, 2011 10:46 am

De 2 chiar nu stiam:))

_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: Teen Top.   Joi Noi 03, 2011 6:57 am


_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: Teen Top.   Vin Noi 04, 2011 10:12 am






_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: Teen Top.   Lun Ian 09, 2012 8:30 am


_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat




MesajSubiect: Re: Teen Top.   

Sus In jos
 
Teen Top.
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Other Bands :: Korean Bands-
Mergi direct la: