Un forum dedicat trupei Boyfriend
 
AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 2NE1.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: 2NE1.   Dum Sept 25, 2011 5:21 am

2NE1 este un grup sud-korean format din 4 membre.


Membre:

1.CL

Real Name: Lee Chae-Rin
Birthday: February 26, 1991
Position: Leader, Rapper, Singer
Special skills: French, English, Japanese
Hobby: Songwriting

2.Bom

Real Name: Park Bom
Birthday: March 24, 1984
Position: Main Vocals
Special skills: English, Japanese, piano, cello, flute
Hobby: Listening to music

3.Sandara

Real Name: Park Sandara
Birthday: November 12, 1984
Position: Vocal
Special skills: Acting, Filipino, English, Chinese
Hobby: Listening to music, browsing the internet

4.Minzy

Real Name:Kong Min Ji
Birthday: January 18, 1994
Position: Rapper, Vocals
Special skills: Chinese, Japanese
Hobby: Listening to music, songwriting

Songs.
Follow Me.
Clap Your Hands.
Fire.
Don't Stop The Music.
It Hurts.
Lonely.
Ugly.
Go Away.
Can't Nobody.
Hate You.
I'm The Best./
Pretty Boy.

Lollipop.
I Don't Care.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Seo
Stranger
Stranger
avatar

Mesaje : 9
Data de inscriere : 12/10/2011
Varsta : 18
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: 2NE1.   Mier Oct 12, 2011 8:56 am

trupa este minunata si sincer le ador lol!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: 2NE1.   Mier Oct 12, 2011 11:42 am

Hey Seo ! Bine ai venit , te rog sa deschizi un topic la Welcome in care sa te prezinti .

Big kiss:*

_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: 2NE1.   Joi Noi 03, 2011 6:51 am

CL :X


_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: 2NE1.   Vin Noi 04, 2011 10:08 am
















_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat




MesajSubiect: Re: 2NE1.   

Sus In jos
 
2NE1.
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Other Bands :: Korean Bands-
Mergi direct la: