Un forum dedicat trupei Boyfriend
 
AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 F.T Island

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: F.T Island   Dum Sept 25, 2011 11:35 am

F.T Island trupa sud koreana formata din 5 membrii.


1.Choi Jong Hun

Name: Choi JongHun
Birthday:March 7, 1990
Nickname: SexyJonghun
Position in band: Leader
Hobby: Making Music, Internet
Talents: Piano

2.Lee Hong Ki

Name:Lee HongKi
Birthday:March 2, 1990
Nickname: Cute Rebellion
Position in band: Lead vocal.
Hobby: Singing, Listening to Music, Soccer, Games (Board&internet), Cooking
Talents: Singing, Soccer

3.Lee Jae Jin

Name: Lee JaeJin
Birthday: December 17, 1991
Position in band: Bassist
Nickname: Jah Jinnie
Hobby: Surfing the Internet, Asking questions to music teachers & sunbaes
Talents: Bass

4.Choi Min Hwan

Name: Choi MinHwan
Birthday: Nomeber 11, 1992
Position in band: Drummer
Nickname:Sah Oh Jung
Hobby: Making Music
Talents: Drum, eating CHICKEN! :]]

5.Song Seung Hyun

Name: Song SeungHyun
Birthday: August 21, 1992
Position in band: Vocalist, rapper, guitarist
Nickname:16 (sixteen)
Hobbies:listening to music, rapping, acting
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: F.T Island   Dum Sept 25, 2011 12:08 pm

Hong Ki oppa:X:X

_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: Re: F.T Island   Lun Sept 26, 2011 1:45 am

Razz:P
Hongki is cutee ^^
But Min Hwa is <33333333
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
kiky00joker
Maknae
Maknae
avatar

Mesaje : 133
Data de inscriere : 23/10/2011
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: F.T Island   Dum Oct 23, 2011 4:32 am

Toti sunt asa draguti ca nu sti pe care sa-l placi mai mult I love you dar trebuie sa mentionez ca Hongki si Minhwa sunt absolut adorabili :X:X:X
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: F.T Island   Lun Oct 24, 2011 8:23 am

da ei sunt cei mai Sweet:X La mn primul e Hong Ki apoi MinHwa

_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
kiky00joker
Maknae
Maknae
avatar

Mesaje : 133
Data de inscriere : 23/10/2011
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: F.T Island   Lun Oct 24, 2011 9:11 am

Si la mine si la mine:X aceeasi ordine :X
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
PanicInParadise
Maknae
Maknae
avatar

Mesaje : 137
Data de inscriere : 21/10/2011
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: F.T Island   Mar Oct 25, 2011 3:49 am

sunt singura care-l place pe Seunghyun? Smile)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
kiky00joker
Maknae
Maknae
avatar

Mesaje : 133
Data de inscriere : 23/10/2011
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: F.T Island   Mar Oct 25, 2011 3:57 am

nu e faza ca nu-mi place de el dar ii pe prefer pe Hongki si Minhwa :X sunt adorabili
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: F.T Island   Mar Oct 25, 2011 4:21 am

si eu la fel:X sunt foarte cute:X

_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: F.T Island   Vin Noi 04, 2011 9:29 am
















_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat




MesajSubiect: Re: F.T Island   

Sus In jos
 
F.T Island
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Other Bands :: Korean Bands-
Mergi direct la: