Un forum dedicat trupei Boyfriend
 
AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 SS501.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: SS501.    Lun Sept 26, 2011 2:34 am

SS501 este o formatie sud koreana formata din 5 membrii.


Membrii:

1.Kim Hyun Joong

Name:Kim Hyun Joong
Birthday:06 June 1986
Position in band: Leader,rapper, and vocal
Nickname: Sexy Boy
Hobbies/Interests: Swimming, Health, Basketball, Soccer
Talents : Playing the guitar, piano, dancing
Idol : Lee Hyori
Ideal girl : straightforward, like friend

2.Heo Young Saeng

Name: Heo Young Saeng
Birthday:3 November 1986
Position in band:Main high vocal
Nickname : Otter
Hobbies: Online game, listening to music, self-portrait (photos)
Talent: Playing the Piano
Idol : Song Hye-gyo
Ideal girl: cute, considerate, intelligence

3.Kim Kyu Jong

Name:Kim Kyu Jong
Birthday:24 February 1987
Position in band: High low vocal
Nickname: Center
Hobbies: listening to music, reading, basketball
Talents: Magic
Idols: Wu Shijing
Ideal Girl:Someone like idols Wu Shijing, warm hearted

4.Park Jung Min


Name: Park Jung Min
Birthday:3 April 1987
Position in band: low vocal
Nickname: Horse
Hobbies: listening to soft music
Talents : Tap dance
Idol: Gao Ying
Ideal girl: with long hair

5.Kim Hyung Jun

Name:Kim Hyung Joon
Birthday:3 August 1987
Position in band: Main vocal, Rap,Maknae
Nickname: SS501's baby
Hobbies: basketball, listening to music, online game
Talents: fanciful constellation of talents
Idol: BoA
Ideal girl: Feminine, hard-working
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Iulia
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 2534
Data de inscriere : 02/08/2011
Varsta : 22
Localizare : Rm.Valcea

MesajSubiect: Re: SS501.    Lun Sept 26, 2011 3:31 am

Ii ador e trupa mea preferata, au o voce minunata si sunt asa de draguti
Heo oppa:x
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: SS501.    Lun Sept 26, 2011 3:38 am

uuuuu SS501 FIGHTINGG!!!!! si a mea Iulia:X:X:X KIM HYUN JOONG oppa SARANGHAEEE:X:X:X:X:X

_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: Re: SS501.    Lun Sept 26, 2011 5:46 am

Daa,una dintre trupele mele favorite^_^ Sunt superr baietii<333
>>>>Love Park Jung Min!!!!!!!!! XD
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
kiky00joker
Maknae
Maknae
avatar

Mesaje : 133
Data de inscriere : 23/10/2011
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: SS501.    Dum Oct 23, 2011 4:30 am

Waaa nu pot sa cred ca inca mai sunt fani SS501 prin Romania :X:X:X
Sunt si una din trupele mele favorite:X abea astept sa mai cante impreuna :X
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: SS501.    Lun Oct 24, 2011 8:22 am

Sunt multi fani SS501 in Romania si eu deabea astept :X SS501 Fighting!!

_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
kiky00joker
Maknae
Maknae
avatar

Mesaje : 133
Data de inscriere : 23/10/2011
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: SS501.    Lun Oct 24, 2011 9:13 am

Cand am fost la Flashmob imi amintesc ca erau doar 2 fani SS501 XDD
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: SS501.    Lun Oct 24, 2011 9:21 am

Sunt multi care nu au mers:) De exemplu eu nu am mers si stiu mai multe fete care sunt fani si nu au mers:)

_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: SS501.    Joi Noi 03, 2011 6:56 am


_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Iulia
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 2534
Data de inscriere : 02/08/2011
Varsta : 22
Localizare : Rm.Valcea

MesajSubiect: Re: SS501.    Joi Noi 03, 2011 8:26 am

Nici eu nu am putut sa ma duc nu am avut cum Sad
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: SS501.    Vin Noi 04, 2011 10:42 am
































_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat




MesajSubiect: Re: SS501.    

Sus In jos
 
SS501.
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Other Bands :: Korean Bands-
Mergi direct la: