Un forum dedicat trupei Boyfriend
 
AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Dir En Grey.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: Dir En Grey.   Mier Noi 02, 2011 5:54 am

Dir En Grey


1.Kyo

Real Name:Tooru Nishimura
Position:Lead Vocalist and Lyricist
Birthdate: February 16th, 1976
Blood Type: B
Birthplace: Kyoto, Japan
Likes: Video games, Anime, Sleeping
Dislikes: People
Favorite Foods: Scorpion, Muffins, Sausage, Pens
Disliked Foods: Liver, Carrots
Favorite Sports: Terrorising the others
Favorite Color: "Homo" ( Black and White, actually )

2.Kaoru

Real Name: Kaoru Niikura
Position: Lead Guitar
Birthdate: February 17th, 1974
Blood Type: A
Birthplace: Hyougo, Japan
Likes: Shopping, Gundam
Dislikes: Prawns
Favorite Foods: Curry, Potato Salad, Hamburger, Chocolate, Sushi, Double Cheeseburger.
Disliked Foods: Prawns
Favorite Sports: Soccer, Baseball
Favorite Color: Purple, Black

3.Die

Real Name: Daisuke Andou
Position: Rhythm and Acoustic Guitar
Birthdate: December 20th, 1974
Blood Type: B
Birthplace: Mie, Japan
Likes: Teasing Shinya
Dislikes: Raw things, Rain
Favorite Foods: Tofu, Potatoes, Bacon, Cheese omlette, Milk, Cheese, Spaghetti
Disliked Foods: Seafood, Thorny animals, Raw foods
Favorite Sports: Soccer, Baseball
Favorite Cigarette: Salm Light

4.Toshiya

Real Name: Toshimara Hara
Position:Bassist
Birthdate: March 31, 1977
Blood Type: B
Birthplace: Nagano, Japan
Likes: Drawing, Fishing, Resting at home
Dislikes: Bad things
Favorite Foods: Pretty much everything, Vegetable juices
Disliked Foods: Parsely, Broccoli
Favorite Sports: Baseball
Favorite Colors: Red, Blue mostly

5.Shinya

Real Name: Shinya Terachi
Position: Drummer
Birthdate: February 24th, 1978
Blood Type: B
Birthplace: Osaka, Japan
Likes: Music, Being alone
Dislikes: Stinky cigarettes
Favorite Foods: Jelly, Raw salad and cabbage, Beef, Spaghetti
Disliked Foods: Perishables, Almost all foods
Favorite Sports: Hates sports
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
 
Dir En Grey.
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Other Bands :: Japanese Bands-
Mergi direct la: