Un forum dedicat trupei Boyfriend
 
AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 F(x).

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: F(x).   Joi Noi 03, 2011 6:14 am

F(x)


1.Victoria

Real Name: Song Qian
Date of Birth : February 2, 1987
Group Position : Leader
Nickname : Pororia
Blood type : O
Likes : Coffee, healthy food, Grandma’s cooking, Sparkly items
Idols : Faye Wong, Zhang Ziyi
Hobbies/Specialtise: Traditional Dance, Jazz Dance, Korean

2.Amber

Real Name: Amber Josephine Liu
Date of birth: September 18, 1992 (age 17)
Group Position: Vocals, Main rapper
Blood Type: B
Favorite Color : Red
Likes : Cookies, Chips, Chocolate, Sweets, Oh Yes (A Korean cake snack), Hats
Famous Close Friend : Nicole from Kara
Hobbies/Specialtise: Dance, Rap

3.Luna

Real Name: Park Sunyoung
Date of birth: August 12, 1993
Nicknames : Mirror Princess
Group Position: Lead Vocal
Blood Type : A
Favorite Color: Purple
Famous Close Friend : IU
Hobbies/Specialties: Singing, Chinese, Dance

4.Sulli

Real Name: Choi Jin Ri
Date of Birth : March 29, 1994
Group Position : Sub Vocalist, Rapper
Blood Type : O
Favorite Color : Pink
Famous Close Friend : Jiyoung from Kara, Tiffany from SNSD, Sohyun from 4Minute
Likes : Ice Cream
Hobby: Acting, Singing, Dancing

5.Krystal

Real Name: Jung Soo Jung
Date of Birth : October 24, 1994
Group Position : Lead Vocal
Blood Type : A
Likes : Eye shopping for clothes on the internet, Burritos
Admires : Christina Aguilera
Favorite Celebrity : Josh Hartnett, Johnny Depp
Ideal partner : Someone uglier than her. London fashion style.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: F(x).   Joi Noi 03, 2011 6:26 am

mm imi plak fetele astea:X

_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: Re: F(x).   Joi Noi 03, 2011 10:19 am

Si miieeee mult!^^
Sulli e foarte cute<3
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: F(x).   Joi Noi 03, 2011 10:19 am

da si mie tot ea si se pare cute:X

_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: Re: F(x).   Vin Noi 04, 2011 4:53 am

Songs.





Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Seo
Stranger
Stranger
avatar

Mesaje : 9
Data de inscriere : 12/10/2011
Varsta : 18
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: F(x).   Mier Noi 16, 2011 11:04 pm

eu sincer le ador^^ sulli si amber I love you
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat




MesajSubiect: Re: F(x).   

Sus In jos
 
F(x).
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Other Bands :: Korean Bands-
Mergi direct la: