Un forum dedicat trupei Boyfriend
 
AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 B1A4.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: B1A4.   Joi Noi 10, 2011 11:15 am

B1A4.



1.Jinyoung

Real Name: Jung Jin Young (정진영)
Position: Vocals, Leader
Birthday: 18 November 1991
Height: 178cm
Weight: 59kg
Skills: Song writing, singing, acting
Sign: Scorpio

2.CNU

Name: Shin Dong Woo (신동우)
Position: Vocals, Rap
Blood Type: A
Birthday: 16 June 1991
Height: 182cm
Weight: 64kg
Sign: Gemini

3.Baro

Name: Cha Sun Woo (차선우)
Position: Rapper
Blood Type: B
Birthyear: 05 September 1992
Sign: Virgo

4.Sandeul

Real Name: Lee Jung Hwan (이정환)
Position: Main Vocal
Birthyear: 20 March 1992
Blood Type: A
Height: 178cm
Weight: 62kg
Sign: Pisces

5.Gongchan

Real Name: Gong Chan Shik (공찬식)
Position: Vocals, Maknae.
Birthday: 14 August 1993
Blood Type: A
Height: 181cm
Weight: 60kg
Sign: Leo


Songs.











Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: B1A4.   Vin Noi 11, 2011 6:39 am

Baro oppa:X

_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: Re: B1A4.   Vin Noi 11, 2011 12:01 pm

^_^
Sandeul oppa
luv him<33
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat




MesajSubiect: Re: B1A4.   

Sus In jos
 
B1A4.
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Other Bands :: Korean Bands-
Mergi direct la: