Un forum dedicat trupei Boyfriend
 
AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 F.Cuz

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: F.Cuz   Vin Noi 11, 2011 3:19 am

F.Cuz


1.Jinon

Real Name : Kim Jin Chul (김진철)
Position : Leader, Rapper, Dance
Date of Birth : July 13, 1989 (age 20)
Height : 183cm
Weight : 68kg

2.Kan

Real Name : Choi Young Hak(최영학)
Position : Dance, Rapper, Vocal
Date of Birth : September 30, 1991 (age 18)
Height : 184cm
Weight : 72kg

3.Yejun

Real Name : Shim Ye Jun (심예준)
Position : Lead Vocalist
Date of Birth : February 4, 1992 (age 17)
Height : 182cm
Weight : 67kg

Past Member.
4.Lee U.

Real Name : Lee Seung Hyun (이승현)
Position : Main Vocalist
Date of Birth : March 20, 1990 (age 19)
Height : 179cm
Weight : 63kg

Songs.







Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
 
F.Cuz
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Other Bands :: Korean Bands-
Mergi direct la: