Un forum dedicat trupei Boyfriend
 
AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Brown Eyed Girls.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: Brown Eyed Girls.   Dum Noi 13, 2011 4:44 am

Brown Eyed Girls.



1.Jea

Real Name: Kim Hyo Jin
Position: Leader
Born: September 18, 1983
Blood Type: O
Hobbies: Piano
Ideal Guy: one who is manly with comprehension
Favorite Musicians: Eric Benet

2.Miryo

Real Name: Jo Mi Hae
Position: Rapper
Born: November 2, 1983
Blood Type: A
Hobbies: Guitar, Listening to music
Ideal Guy: one who is refined & has a great sense of humor
Favorite Musicians: Seotaiji & Kids, Michael Jackson

3.Narsha

Real Name: Park Hyo Jin
Position: Vocal
Born: December 28, 1983
Blood Type: A
Hobbies: Piano, Collecting CDs
Ideal Guy: one with sense
Favorite Musicians: T (Tasha), Beyonce, Insooni

4.Ga In

Real Name: Son Ga In
Position: Vocal
Born: September 20, 1987
Blood Type: B
Hobbies: Interior designing, Dancing, Watching movies
Ideal Guy: one that attracts you with one look
Favorite Musician: D-Sound

Sings.










Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: Brown Eyed Girls.   Dum Noi 13, 2011 5:46 am

Ahhh mi-ai luat-o inainte:))Smile) cautasem despre ele aseara Smile)Smile) si nu am mai ajuns sa pun:))Smile)




_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: Re: Brown Eyed Girls.   Dum Noi 13, 2011 7:27 am

Ehh :]] ^_^ Am pus eu pt amandoua !
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: Brown Eyed Girls.   Dum Noi 13, 2011 8:33 am

Da:))

_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat




MesajSubiect: Re: Brown Eyed Girls.   

Sus In jos
 
Brown Eyed Girls.
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Other Bands :: Korean Bands-
Mergi direct la: