Un forum dedicat trupei Boyfriend
 
AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 T-ara.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: T-ara.   Dum Noi 13, 2011 5:28 am

T-ara.



1.Boram

Birth name: Jeon Bo-ram
Position: Leader, Vocalist
Birthdate: March 22, 1986
Height: 1.55
Weight: 45
Blood type: A
Favourite Color: Yellow
Roommate: Qri

2.Hyomin

Birth name: Park Sun-young
Position: Vocalist, Rapper, Lead Dancer
Birthday: May 30, 1989
Blood Type: O
Height: 1.67
Weight: 43k
Hobby: Photography, Cooking, Drawing, Styling
Specialty: Musical, Sports, Acting
Roommate: JiYeon

3.Qri

Birth name: Lee Ji-hyun
Position: Vocalist
Birthdate: December 12, 1986
Height: 162
Weight: 44
Nickname: Qri, Cury
Roommate: Boram

4.Soyeon

Birth name: Park In-jung
Position: Main Vocalist
Birtdate: October 5, 1987
Weight: 46
Height: 163
Languages: Korean, (conversational) English, Japanese (basic)
Roommate: EunJung

5.Eunjung

Birth name: Ham Eun-jung
Position: Lead Vocalist, and Main Rapper
Birthdate: December 12, 1988
Blood type: O
Height: 168
Weight: 46
Hobby: Movie, Fashion magazines, Reading
Specialty: TaeKwonDo, PanSoRi (Korean traditional narrative song), Horse riding
Roommate: SoYeon

6.Jiyeon

Birth name: Park Ji-yeon
Position: Vocalist
Birthdate: June 7, 1993
Blood Type: AB
Languages: Korean, Japanese (basic).
Weight: 45
Height: 1.67 cm
Hobbies: Sleeping, Watching Movies, TaeKwonDo, Sports, Cooking
Roommate: Hyomin

7.Hwayoung

Birth name: Ryu Hwa-young
Position: Vocalist
Birthdate: 1993
Height: 1.68
T-ara's new member and new maknae.

Songs.








Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: T-ara.   Dum Noi 13, 2011 5:48 am

Eunjung e atat de cute:X

_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: Re: T-ara.   Dum Noi 13, 2011 7:28 am

Daa esteee!!!^_^ de ea imi place cel mai mullt<333
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: T-ara.   Dum Noi 13, 2011 8:34 am

Inca ceva la care ne potrivim:X

_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: Re: T-ara.   Dum Noi 13, 2011 10:26 am

Pai daaaa^_^
Stiam ca-ti place de Eunjung<3
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: T-ara.   Dum Noi 13, 2011 10:39 am

Serios ?: Eu nu Smile)Smile)

_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: Re: T-ara.   Dum Noi 13, 2011 10:58 am

Ai aflat acum :]]]]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: T-ara.   Dum Noi 13, 2011 11:07 am

Da:)

_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat




MesajSubiect: Re: T-ara.   

Sus In jos
 
T-ara.
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Other Bands :: Korean Bands-
Mergi direct la: