Un forum dedicat trupei Boyfriend
 
AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 5Dolls.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: 5Dolls.   Lun Noi 14, 2011 3:18 am

5Dolls.


1.Soomi

Real Name: Lee Soomi
Birthdate: March 3rd, 1989
Nickname: Shut-eye Soomi, Smile Soomi
Position: Leader, Lead Vocalist/ Rapper
Weight: 1.67cm
Height: 47Kg
Blood Type: A
Hobbies: Shopping, watching movies, collecting shoes
Specialties: Costume design

2.Chanmi

Real Name: Heo Chanmi
Birthdate: April 6th, 1992
Nickname: Star Light Chanmi
Position: Main Vocalist/ Rapper
Blood Type: A
Height: 1.62 cm
Weight: 46 kg
Hobbies: Piano, shopping, watching movies
Specialties: Drums, Chinese

3.Hyoyoung

Real Name: Ryu Hyoyoung
Birthdate: April 22nd, 1993
Nickname: One Light Hyoyoung
Position: Main Rapper, Vocalist
Hobbies: Shopping, reading
Specialties: Cooking

4.Hyewon

Real Name: Jin Hye Won
Birthdate: March 6th, 1995
Nickname: One Star Hyewon
Position: Vocalist/ Lead Rapper
Weight: 46kg
Height: 1.68 cm
Hobbies: Shopping, making cookies
Specialty: Jazz dance

5.Eunkyo

Real Name: Seo Eunkyo
Birthdate: March 21st, 1996
Position: 2nd Main Vocalist/ Maknae
Height: 1.58 cm
Weight: 45Kg
Hobbies: Listening to music
Special Talents: Dance

Songs.






Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
 
5Dolls.
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Other Bands :: Korean Bands-
Mergi direct la: