Un forum dedicat trupei Boyfriend
 
AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Wonder Girls.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: Wonder Girls.   Lun Noi 14, 2011 4:14 am

Wonder Girls.


1.Sunye

Real Name: Min Seon Yeh
Birthdate: August 12th, 1989
Nickname: Min Jookie, SsoNye
Position: Main Vocalist,Leader
Height: 1.62cm
Weight: 45kg
Blood type: A
Specialty: Vocal, Choreography, Poppin’, Street, Chinese language
Hobbies: Movies, music appreciation, sports, health
Favorite Artist: Beyonce, Yiruma
Favorite Stars: Johnny Depp, Jessica Alba
Favorite Color: Blue
Ideal Type: Attends church, strong sense of responsibility and honesty

2.Yeeun

Real Name: Park Yeh Eun
Birthdate: May 26th, 1989
Nickname: Park Oppa,Yenny
Position: Lead Vocalist
Height: 1.65cm
Weight: 47kg
Blood type: AB
Hobby: Music appreciation, reading, bible reading
Favorite Artist: Lauryn hill, Aretha Franklin, So Hyang
Favorite Color: Green
Ideal type: Family-orientated person

3.Yubin

Real Name: Kim Yoo Bin
Birthdate: October 4th, 1988
Nickname: BoNoBoNo
Position: Main Rapper
Height: 1.63cm
Weight: 45kg
Blood Type: O
Speciality: Scuba, swimming
Hobbies: Listening to music, collecting CD
Favorite Artist: Eve, Lauryn Hill
Ideal type: Person who is passionate about everything

4.Sohee

Real Name: Ahn So Hee
Birthdate: June 27th, 1992
Nickname: Mandu
Position: Maknae, Vocalist
Height: 1.66cm
Weight: 43kg
Blood type: AB
Specialty: Taekwando, Vocal, Choreography, Poppin’, Street, Acting, Chinese
Favorite Artist: Beyonce, Alicia Keys, Rain, Im Jeong Hee
Favorite Color: Pink, Blank
Ideal Type: Guy who has pretty hands

5.Hyerim

Real Name: Yu Hae Lim
Birthdate: September 1st, 1992
Nickname: Little Apple
Position: Vocalist, Sub-rapper
Height: 1.67cm
Weight: 49kg
Specialty: Dancing, Hip-hop
Languages: English, Mandarin, Cantonese, Korean

Songs.






Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
 
Wonder Girls.
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Other Bands :: Korean Bands-
Mergi direct la: