Un forum dedicat trupei Boyfriend
 
AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Profil

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Profil   Vin Iul 08, 2011 7:04 am




Real Name : Lee Jeong Min (이정민)
Birthday : 02 Januari 1994
Position : Sub-vocalist
Educational Background : Seoul Music High School


_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
 
Profil
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Trupa Boyfriend :: Lee Jeongmin :: Informatii-
Mergi direct la: