Un forum dedicat trupei Boyfriend
 
AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Profil

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Profil   Vin Iul 08, 2011 7:12 am




Name : Sunho
Real Name : Hyun Seong (현성)
Birthday : 09 Juni 1993
Position : Lead vocalist
Educational Background : Young Dong High School
Appearance :
♥ Sistar19′s Ma Boy music video

_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
 
Profil
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Trupa Boyfriend :: Hyun Seong :: Informatii-
Mergi direct la: