Un forum dedicat trupei Boyfriend
 
AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 2PM

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: 2PM   Sam Sept 24, 2011 10:53 pm

2PM este o o trupa sud koreana formata in prezent din 6 membrii. [fost membru-Jaebeom]


Membrii:

1.Junsu

Birth Name: Kim Junsu
Nicknames: Jun K., Panda
Birthdate: January 15, 1988
Position:Main Vocalist
Hobbies: Collecting black music, dancing, fashion, composing
Specialty: Singing, Writing (write a Theme)
Ideal Woman: someone with a pretty smile

2.Nichkhun

Birth Name: Nichkhun Buck Horvejkul
Birth Date: June 24, 1988
Nickname : Khunnie Boy, Khunnio Boo, Khun-ddaeng
Position: Sub Vocal and dancer
Specialties:Playing the piano, Acrobatics
Hobbies : Playing the piano, Exercising, Listening to music, Watching movies, Taking pictures
Ideal Woman : A nice, cute, and good girl

3.Taecyeon

Birth Name:Ok Taec-Yeon
Birth Date:December 27, 1988
Nickname:Beast,OkCat
Position: Rapper & Dancer
Specialties:Cooking
Hobbies:wakeboarding, skiing, listening to music and cooking.
Ideal Woman:A girl who does her own stuff well

4.Wooyoung

Birth Name: Jang Wooyoung
Nicknames: Boo-Uhngee (Owl), Mandu
Birthdate: April 30, 1989
Position:Lead Vocal & Dancer
Hobbies: Listening to music, surfing the Web
Specialty: Dancing / Singing
Ideal Woman: Someone who i like everything about

5.Junho

Birth Name: Lee Junho
Birthday: Jan 25th .1990
Nickname:Hwang-jae (Emperor)
Position:Vocal & Dancer
Specialty:Dance, Beatbox, Singing
Hobbies : Surfing Internet, Watching Dace Video, Composing and Listening Music.
Ideal Woman:Somebody good with a 2-year-old

6.Chansung

Birth Name:Hwang Chansung
Birthday:Febuary 11, 1990
Nicknames:Perry, Pwang-ga (Cold), Hwang General, Old Maknae
Position:Rapper, Sub Vocal & Dancer
Speciality:Vocal/Dance/Taekwondo
Hobbies:Playing Games, Sport and Listening Music.
Ideal Woman:A girl who's eyes are nice (like nice personality)

Some of their songs.
Hands Up.
I'll be back.
Without U.
Again & Again.
Heartbeat.
Still.
10 Out of 10 From.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: 2PM   Dum Sept 25, 2011 12:55 am

Wooyoung oppaaa:X:X:X

_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: 2PM   Joi Noi 03, 2011 6:46 am


_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: Re: 2PM   Vin Noi 04, 2011 5:18 am

Songs.







Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: 2PM   Vin Noi 04, 2011 5:26 am

ms eu incepusem sa pun Smile)Smile) doar ultima melodie la fiecare da e mai bine asa:X ms:X

_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat




MesajSubiect: Re: 2PM   

Sus In jos
 
2PM
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Other Bands :: Korean Bands-
Mergi direct la: