Un forum dedicat trupei Boyfriend
 
AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 DBSK/TVXQ.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: DBSK/TVXQ.   Dum Sept 25, 2011 12:14 am

Sa ne reamintim de dragii nostrii DBSK.Dupa cum stiti formatia s-a despatit de ceva timp.
Anyway,here's the band^_^ <333

De la stanga la dreapta: Xiah,Micky,Hero,Max,U-Know

Membrii.

1.U-Know

Birth Name: Jung Yunho
Birthday: February 6, 1986
Position: Leader,Bass vocal
Hobbies: Listening to music, reading, sports and composing music
Special Ability: Singing, Raping and dancing. so far he try Ice Skeating too
Favourite Colors: Green
Ideal Woman: The one with beautiful eyes

2.Hero

Birth Name: Kim JaeJoong
Birthday:January 26, 1986
Position: Main vocal
Hobbies: Playing computer games, listening to music, playing the piano,
composing, cooking
Specialty: Singing
Favorite colors:Black, red, pink
Ideal Woman: An Understanding Feminine Woman

3.Max

Birth Name:Shim Changmin
Birthday: February 18, 1988
Position: High vocal
Hobbies: Music, singing, eating
Specialty: Singing, dancing
Favorite colors: Purple
Ideal Woman: Someone Who Is Smart And Bright

4.Micky

Birth Name: Park Yoochun
Birthday: June 4, 1986
Position: Middle low vocal
Hobbies: Composing music/lyrics/rap, piano,basketball
Specialty: Singing, composing
Favorite colors:White
Ideal Woman:Someone With Good Humour Sense

5.Xiah

Birth Name: Kim Junsu
Birthday: December 15, 1986
Position: Middle high vocal
Hobbies: Games, singing, piano and soccer
Specialty: Singing, dancing
Favorite color: Red,blue
Ideal Woman:Someone Who Is Lively And Positive

Some Songs.
Mirotic.
Purple Line.
Why Did I Fall In Love With You.
Hug.
Wrong Number.
Survivor.
Balloons.
My Little Princess
Tri-Angle.
Bolero.
Drive.
Break Out!.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: DBSK/TVXQ.   Dum Sept 25, 2011 12:56 am

Hero oppaaa::X:X

_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Iulia
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 2534
Data de inscriere : 02/08/2011
Varsta : 22
Localizare : Rm.Valcea

MesajSubiect: Re: DBSK/TVXQ.   Dum Sept 25, 2011 1:53 am

DBSK a fost prima trupa coreeana pe care am ascultat-o.

Changmin oppa
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: Re: DBSK/TVXQ.   Dum Sept 25, 2011 2:06 am

Si la mine a fost la fel,prima korean band boys pe care am ascultat-o<333
Love Oppa Yunho^_^!!!!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Re: DBSK/TVXQ.   Joi Noi 03, 2011 6:47 am


_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Himi
Girlfriend
Girlfriend
avatar

Mesaje : 3890
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Between Heaven and Hell

MesajSubiect: Re: DBSK/TVXQ.   Vin Noi 04, 2011 5:15 am

Songs<333













Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat




MesajSubiect: Re: DBSK/TVXQ.   

Sus In jos
 
DBSK/TVXQ.
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Other Bands :: Korean Bands-
Mergi direct la: