Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum dedicat trupei Boyfriend
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Youngmin si Kwangmin se intalnesc cu Yoo Jae Suk pentru prima data dupa 5 ani

In jos 
AutorMesaj
Haruka
Admin
Admin
Haruka


Mesaje : 151
Data de inscriere : 24/04/2011
Varsta : 28

Youngmin si Kwangmin se intalnesc cu Yoo Jae Suk pentru prima data dupa 5 ani Empty
MesajSubiect: Youngmin si Kwangmin se intalnesc cu Yoo Jae Suk pentru prima data dupa 5 ani   Youngmin si Kwangmin se intalnesc cu Yoo Jae Suk pentru prima data dupa 5 ani I_icon_minitimeSam Iun 25, 2011 4:48 am

Youngmin si Kwangmin se intalnesc cu Yoo Jae Suk pentru prima data dupa 5 ani 20110624_kwangmin_youngmin_jaesuk_1

Gemenii din Boyfriend s-au intalnit cu MC Yoo Jae Suk pentru prima data dupa 5 ani in timp ce participau la emisiunea' Happy Together 3‘ de pe KBS.

Gemenii s-au intalnit cu faimosul MC prin intermediul "Truth Game" de la SBS de acum 5 ani cand au participat la show ca si copii. Yoo Jae Suk a spus: " Erau asa draguti cand era copii. Am stiut ca am sa ii vad di nou. Au crescut si au devenit tineri baieti chipesi"

Kim Hyun Joong a fost de asemenea un oaspete la show si deoarece baietii sunt cunoscuti pentru ca seamana cu acesta au facut o parodie a scenelor sale din " Boys Over Flowers" si au dansat de asemenea pe melodia Break Down.





credits: allkpop
tradus de Haruka
Sus In jos
http://gna-romania.forumgratuit.ro/
 
Youngmin si Kwangmin se intalnesc cu Yoo Jae Suk pentru prima data dupa 5 ani
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Youngmin si Kwangmin nominalizati in “Nation’s Younger Brothers & Sisters”
» YoungMin si umbrela sa roz
» Kwangmin si-a rupt luna trecuta degetul mare de la mana dreapta
» Taecyeon dezvaluie faptul ca gemeniiYoungmin si Kwangmin de la Boyfriend au fost impreuna cu el la JYP Ent

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Trupa Boyfriend :: Boyfriend :: Articole-
Mergi direct la: