Un forum dedicat trupei Boyfriend
 
AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Profil

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
N@din3
Moderator
Moderator
avatar

Mesaje : 2778
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 22
Localizare : TG-JIU

MesajSubiect: Profil   Vin Iul 08, 2011 6:05 am




Real Name : Kim Dong Hyun (김동현)
Birthday : 12 Februarie 1989
Position : Vocalist, Leader
Speciality : Cunoaste Japoneza
Height : 178 cm
Weight : 60 kg
Educational Background : MyeongJi University – Musical Science
Note : “I can’t see myself doing anything else. I want to become a singer with a huge influence on teenagers.” Donghyun, being the eldest in the trainee bunch has been a trainee at Starship Entertainment for around 6 years now.
Appearance :
♥ SISTAR’s PUSH PUSH music video along with Youngmin and Kwangmin.
♥ as backup dancer for K.Will


_________________

My cute Min Woo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
 
Profil
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Trupa Boyfriend :: Kim Donghyun :: Informatii-
Mergi direct la: